pärakusügelus 03.11.05 / Perearst

Külastaja küsib:

tere

vastasite mu murele esimest korda 19.10.05 . olen vahepeal natuke targemaks saanud, kuid probleem on siiski alles. võtsin tabletti vermox , kokku koguni 6 tükki. olukord läks natukene paremaks, kuid mingit suurt muutust ei tulnud. nii ülepäeva hommikuti ärgates on siiski näha, et käed on öösel kratsinud ja süganud pärakupiirkonda. mainiste , et probleem võib olla ka depressioonis ja stressis. olen kergelt pidevas stressis oma kiire elutempo pärast, kuid ei tahaks uskuda, et probleem selles on sest olen alles 18 aastane. kuna perearstile hea meelega ei lähe, kuna elan väikeses linnas, siis mis variante mulle veel pakute. ise olen mõelnud, et kui tõesti on tegemist ussidega, siis peaks nendest lahti saama ju ka küüslauku pärakusse pannes. mäletna, et väikse lapsena kasutas vanaema just sellist taktikat minu peal. seega mida arvate sellest?? kui tõesti mingit lahendust ei tule, siis kas on mingi eriarst, mis tegeleb selliste probleemidega?? palun aidake niiapalju, kui suudate!

tänan

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Ussiraviga tegeleb nakkushaiguste arst. Kui tegemist on esmase haiguse ja ägeda seisundiga nagu Teie puhul peaks sinna saama ilma saatekirjata. Helistage oma elukohajärgsesse suurde polikliinikusse ja küsige vastuvõtuks aeg.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi