Peavalu 04.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Oli kõha, nohu ja nüüd on need möödas aga on tekkinud peavalu, selline pidev... Koguaeg, kui silmadega vaatad vetsa kõrvale tunned seda valu... väga imelik (palavikku ei ole) aga ebamugav on olla.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete jätnud märkimata oma vanuse, soo, põetud haigused, haiguse kulu, saadud ravi ja palju teisi pisiasju. Kahjuks ei saa ma midagi oletada.
Head tervist soovides Madis Veskimägi