kahtlane valu vasaku alumise roide kandis 02.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

tere! tunnen juba kolmandat päeva mingit kahtlast valu vasaku alumise roide juures. nagu oleks midagi paigast nihestatud aga seal pole ju vist eriti midagi nihestada. katsudes valus pole, kyll on aga ntx selili lamades, teatud asendis hingates, naerdes ja luksudes jne. peast käis läbi mõte, et ehk kõhunääre, aga see tundub natuke kahtlane olevat, kuna elan ja toitun tervislikult: söön palju värskeid puu- ja juurvilju ja väldin maksimaalselt rasvast toitu.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete vaevuse põhjaliku kirjelduse juures jätnud märkimata oma vanuse, soo, põetud haigused jne. Seega ei hakka ma midagi oletama vaid soovitan nõu pidada arstiga tema vastuvõtul.
Head tervist soovides Madis Veskimägi