HAIGESTUMINE JA SPORT 21.01.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline küsimus,et olen eilsest tundnud ennast natuke haigena,nagu oleks mingi viirus: hakkas hohu ja kurgus kipitab,ja kehalihased natuke valutavad ja pea on raske..... hakkasin ennast ravima salvidega ja kurgu imemistablettidega....... Aga küsimus on selles,et käin 2 korda nädalas võimlemas aeroobikas ,seal samas ka jõusaal..... Kui mu oraganismis on selline väike viirus,kas ma võimlemisega hullemaks ei tee?
Või peab hoopis rahuliklt olema kodus?

Tänan vastuse eest.
27 a.naine

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
soovitan võtta aja maha ja olla 3-4 päeva kodus. Puhata, vaadata aknast välja, lugeda jutukat, suhelda heade inimestega, juua mõnda raviteed. Kui tervis ei taha korda minna soovitan minna perarsti vastuvõtule.
Head tervist soovides Madis Veskimägi