munake naha all 24.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Mul on mure. Mu vasak käsi on juba üle aasta valu teinud koos õlaga. Suvel ilmus käevarre peale naha alla munake. Vahel on ta suurem, vahel väiksem. Kui temast seal kinni võtta, siis ta liigub koos nahaga kaasa. Üks arst ütles, et tegemist võib olla nahaaluse verevalumiga aga olen ikkagi väga mures, sest käsi valutab siiani. Palun vastake, kas mul võib seal olla näiteks mingi kasvaja?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Saan soovitada kirurggi või väikekirurgiat valdava perearstikülastust ja sõlmeke lihtsalt eemaldada ja uuruda seda histoloogiliselt, so mikroskoobiga. Nii on sõlmeke eemaldatud ja ka vastus kõige täpsem.
Head tervist soovides Madis Veskimägi