allergia 11.10.03 / Perearst

Külastaja küsib:

tere. mul on selline mure, et juba 5 aastat on mul olnud heinanohu, mis kestab terve kevade ja iga aastaga läheb hullemaks. viimastel aastatel on lisandunud veel toiduallergia. soovisin minna allergoloogi juurde, et saada teada mille vastu allergia tekib, aga perearst ütles, et tema mind sinna ei saada, et allergoloogi juurde saadetakse ainult astma korral. kas oleks kuidagi ikka võimalik lasta allergiatesti teha ja kelle poole peaksin pöörduma. aitäh

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Arvan, et Teid aitab kõigeparemini nina-kõrva-kurguarst. Tema võtab allergiaproovi nina limaskestalt, teeb ka nahatestid ja hindab ka tulemusi ja määrab edasise ravi.
Head tervist soovides Madis Veskimägi