Aitäh. 01.08.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Suured tänud dr. Madis Veskimägile alati kiirete ja põhjalike vastuste eest. Tervist ja jõudu.

Lugupidamisega,
Tiina.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere Tiina !
Tervist ja jõudu on arstidele tõepoolest vaja. Muuseas on arstile parimaks teadmiseks see et neist on olnud kasu, midagi on muutunud paremaks või vähemalt mitte halvemaks. Tavaliselt peale nii mõnigi kord peale tõsist peamurdmist ja ravimääramist patsient kaob silmapiirilt, jättes arsti südant valutama, et mis on juhtunud. Hiljem selgub, et kõik läks korda ja patsient arvas, et seda ei peagi enam arstile ütlema. Igasugune tagasiside on alati vajalik. Muuseas see on minu internetis vastatud umbes 110 küsimuse kohta esimene tagasiside. Nii mõnigikord oleksin tahtnud teada, kuidas küsijatel läheb. Nii et suur tänu tagaside eest.
Head tervist soovides Madis Veskimägi