veresooned 01.06.03 / Perearst

Külastaja küsib:

Kas veresoonte kirurgi juurde minemiseks peab perearst suunamis kirja andma?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Jah, peab küll. Kuid kas te olete kindel et Teie vaevus on tingitud veresoonte haigusest ? Perearst täpsustab Teie seisundi, vaevuse võimaliku tekkepõhjuse ja koostab edasise uuringute-konsultatsioonide plaani. Kui juhtumisi inimene täiesti vabalt hakkaks valima endale arsti võib välja tulla suur segadus, kusjuures kannatajaks on patsient ise, kuna ta peab lihtsalt "jooksma" rea erinevate spetsialistide vahet. Koos perearstigga arutades saate leida kõige õigema lahenduse
Head tervist soovides Madis Veskimägi