Alumised igemed valutavad 08.06.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!

Nimelt mul hakkasid alumised igemed valutama (nagu terav valu) eile öösel ja hommikul oli suus kohutav hais. Igeme valu oleks nagu mingi teravikud selle peal. Millest selline valu?

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Igemete ja hammaste põletik ja valu vajab kindlasti hambaarsti konsultatsiooni võimalikult kiiresti. Igemete põletikulised haigused on suureks ohuks tervisele.

Head soovides,
Vanda Kristjan