Ravim Imigran 14.06.04 / Peavalu

Külastaja küsib:

Kas IMITREX´i ravimeid(tabletid,süstid,jne) on võimalik Eestist osta ja kuidas nad mõjuvad.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Nimetatud nimega ravim on Eestis registreeritud Imigran\\\\\\\\\\\\\\\'ina. Registris on tabletid ja ninasprei.
Nende preparaatide kõrval on registris ka teisi nn \\\\\\\\\\\\\\\"triptaanide\\\\\\\\\\\\\\\" rühma kuuluvaid ravimeid.

Triptaanide omadustest ja toimest saate lugede peavalu leheküljelt ja küsida täoselt oma arstilt.