Tere. Mure selles, et kõrvus on pidev kohin, vilin. See on lakkamatu ja väga häiriv. Nii juba paar nädalat. Olen 59 aastane naine. Mis seda tunnet võiks vähegi leevendada. 16.04.22 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tinnitust, köhin kõrvus. Lakkamatu, väga häiriv.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Kohin kõrvus esineb inimestel suhteliselt sageli. Kindlasti tuleks esmalt üle hinnata vererõhu väärtused ja kui need on normist kõrgemad, siis pidada nõu arstiga raviannuste korrigeerimiseks.
Hea on küsida nõu oma perearstilt.
Väga häiriv on kaebus siis kui sellele pidevalt tähelepanu pööratakse.
Audioloog on spetsialist, kes hindab ja annab soovitusi antud kaebuse leevendamiseks.

Head soovides, Vanda Kristjan