Täpp suus 15.08.21 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere! Kas sellise musta täpi pärast peaks muret tundma vôi kuhugi näitama minema? Netist uurides vôiks arvata, et tegu on verevalumiga. Valus ei ole.

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Kui see on verevalum, siis umbes 2 nädala jooksul peaks ta väiksemaks muutuma või ära kaduma . Kui täpp püsib, siis kindlasti võtta ühendust kas perearsti või hambaarstiga, et vaehetult üle hinnata.

Head soovides,
Vanda Kristjan