температура 37.2- 37.5 вторую неделю 06.04.20 / Peavalu

Külastaja küsib:

Здравствуйте. Вторую неделю держится температура 37.3,больше симптомов нет никакихю Сегодня сдала анализы( файл в приложении) лимфоциты повышены, нетрофиды немного пониженны. В интернете прочитала, что причины могут быть разные, что какое то воспаление. Как мне избавится от температуры? Что мне делать? Благодарю

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere! Mina ei näe muretsemiseks põhjust. Miks Te mõõdate palavikku? Kui enesetundes ei esine kaebusi, siis temperatuur kuni 37,5 C ei oma kliinilist tähtsust. Temperatuuri tõus on kaitsereaktsioon ja kuni 37,5 C võib olla normaalne. Vere analüüsis olulised näitajad on normis k.a. leukotsüütide arv ja CRV näit, mis viitaksid põletikulisele protsessile. Lümfotsüütide ja neutrofiilide näidud on %-des ja on arvutatavad väärtused. Kui põhinäitajad on normis, siis ei vaja nad tähelepanu. Ärge mõõtke palavikku lihtsalt niisama, see ei anna midagi peale mure.

Head soovides, Vanda Kristjan