Valu jalgades 28.02.19 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on viimasel ajal olnud peavalud ja selline rõhuv tunne peas. Nüüd paar päeva jalad valutanud. Tegemist on nn.närvivaluga, tuharast varvasteni. Kas see võib olla SM esmaseks sümptomiks?
Samas on mul pidev mure oma tervise pärast ja nüüd ma kardangi,et mul on SM esmased sümptomid.

Arst vastas:

Liis Sabre

dr Liis Sabre

Neuroloog

Tere!
Kindlasti pole need kaebused mitte mingilgi määral SMile iseloomulikud. Pigem on Teil praegu kallal hoopis viirusinfektsioon või on väike närvijuure ärritus alaseljas (radikulaarne valu).
Soovitan Teil praegu rohkem puhata ja piisavalt magada.
Lugupidamisega,
Liis Sabre