Ravimikatsetus radikuliidiravimitega 26.05.12 / Peavalu

Külastaja küsib:

Aga radikuliidiravimite katsetused? Tahaks minna mõnda Saksa firma katsejäneseks. Kaelaradikuliit kah hullult ahistab juba neiupõlvest peale.

Arst vastas:

Liis Sabre

dr Liis Sabre

Neuroloog

Tere!
Minu vastus Teile ravimuuringu ravimitest pole muutunud. Ka seljavalude korral kasutatakse valuvaigistiteid või kroonilist valu moduleerivaid ravimeid, mida on turul piisavalt. Kroonilise seljavalu korral on oluline füsioteraapia. Ravimuuringute osas ei oska Teile endiselt infot anda.
Lugupidamisega,
Liis Sabre