Pearinglus 06.09.09 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!

viimased kolm kuud on mind vaevand pearinglus ja surumistunne vasemal meelekohas,viimasel kahel ööl on olnud teravalt torkav hetkeline valu vasakul pool peas,päeval on pea uimane ja sihuke imelik ja käib kergelt ringi,parem pool on täiesti ok,,nii nagu olema peab,,vask pool oleks nagu,,pinges,,ebamugav tunne,,ma ei oska seda kirjeldada ,,see tunne on tohutult eluhäiriv,näiteks kinno ma ei saa üldse minna,ma ei saa seda ekraani vaadata,,siis hakkab pea eriti ringi käima ja hullult suruma,,mis minuga küll lahti on ???
neuroloogi juurde on ka aeg pandud,sinna on pisut üle nädala veel aega,,tegelikult kardan ma sinna väga minna,,,ja väike palavik on ka pidevalt üleval 37,1,,37,3

ja teen päris palju arvutis tööd,,kas sellest võib ka olla selline tunne peas ?

või on mul ajukasvaja ??

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere!

ajukasvaja võimalust ei arva olevat. Ega puuk pole teid hammustanud. Kui ikka väga vaevab on olemas erakorralise meditsiini osakond.