Mure 17.07.07 / Peavalu

Külastaja küsib:

viies päev, kui on teravad välk-löögid kõrva taga, kõrvast umbes 4 cm kaugusele, ühele poole pead. ei ole tingitud pea liigutamisest, pinge tõusust. torkav valu, vahel 5 sekundi tagant, kestvus sekund kuni viis. ilma valuvaigistita maru teravad, kisuvad pea lausa kuklasse paremale ja kudiagi kramplikuks. kõrv ei ole valus mingisugusel katsumisel, muidu põdesin talvel keskkõrva põletikku ning pärast seda on mõningased probleemid kõrvadega olnud, kõrv aga ei ole absoluutselt valus. nohu-käha ei ole. kurk valus ei ole, selg-kael sammuti mitte. võimalik, et olen tuult saanud, kuid kudiagi pikale lähevad, samas olen teinud viinakompresse öösel, millest ei ole abi saanud. perearst soovitas valuvaigistit. aitab, kuniks mõju on.

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Tere,

kompress siin ei aita, võtke Paratsetamooli 1 g x 3 ( 2 tabl. x 3 )5- 7 päeva. Võimalik , et olete tuult saanud ja külmetanud. Lokalisatsioon, kus valu esineb on pigem lihasevalu kui närvivalu.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Selline mure,et väga tihti peanahk valutab?
Juukseid kammides on nahk valus,sõrmi läbi juuste libistades on ka valus.

Vastas dr Sulev Haldre

Soovitan rääkida perearstiga, kes küsib lisaks teisi täpsustavaid küsimusi ja arutab Teiega, mida on mõistlik ja otstarbekas ette võtta.

Loe edasi

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Mure

Tere!
Mul on mure, nimelt, kui ma liigutan pead paremale või vasakule, siis käivad õrnad raginad pea alaosas. Mis see peaks tähendama?

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

ei peagi midagi tegema.Ja tähendust sellel ka ei ole. Need on lubisooladest tihenenud lihased mis nõnda nagisevad.

Loe edasi

Mure

Mul esineb juba üle kuu selline suruv tunne peas. Seda on väga raske kirjeldada. Nagu miski suruks aju kokku. Aju oleks tugeva surve all. Valu haistingut mul otseselt ei esine, aga väga tugev ebameeldivus ...

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,
arsti juurde võite ikka minna, saaksite mure ära kurta ja vaadatakse teid üle ka. Ega nohu pole olnud ?

Loe edasi

Mure

Miks Mul suhteliselt harva on kõrge vererõhk?
ykskord 160 ja mul Ninast jooksis verd ja peavalutas !

Vastas dr Sulev Haldre

Väga erinevad võimalikud põhjused.
Soovitan arstiga rääkida.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi