Peavalud ja alkohol 20.04.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on tekkinud viimasel ajal tasakaalu häired,olen 3 kuu jooksul tarbinud väga palju alkoholi ja stressis olnud.Vahepeal valutas ka pea kukla piirkonnas,nagu surus,vererõhk oli ka arsti juures 170-hemoglobiin 19,kõigerohkem siiski häirivad tasakaalu häired,mis võib selle põhjuseks olla??

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Tasakaaluhäirete põhjuste leidmiseks soovitan pöörduda neuroloogi vastuvõtule. Väga võimalik on, et põhjuseks on alkohol. Võib olla on tuleb teha ka uuringuid teiste põhjuste välistamiseks.