Mure 10.02.06 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere!
Mu pea kül otseselt ei valuta,kuid seal loksub midagi.Köhimisel valu läks hästi ägedaks ja siis tasapisi vaibus täielikult.See oli paar kuud tagasi.Praegu on palju parem.Nüüd pea raputamisel on peas valud,samuti ka transpordis keha põrudes.Valud on kas oimu kohtades või pea laes.Valus on ka vahel hommikuti nägu pestes.Tarvitan Metoprololi,ning siit lehekülge lugedes Solpadeini valu vaigistamiseks.Perearstilt abi pole saanud,ütles et antud haigusnähuga pole kogemusi,muidu olen temaga väga rahul.Kuidas soovitate mul end edasi ravitseda.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Esimene soovitus on muidugi kontrollida üldist kehalist tervist. Samas usutavasti on Teil koos perearstiga see läbi arutatud ja midagi olulist ei ole leida. Praegu pea ei valuta, kaks kuud tagasi valutas? Siis oli köha? Infektsioon? Peavalu võib sellega koos tekkida. Ehk jätkub suund paranemisele ja valusid jääb järjest vähemaks. Hetkel täiendavaid soovitusi ei ole.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Selline mure,et väga tihti peanahk valutab?
Juukseid kammides on nahk valus,sõrmi läbi juuste libistades on ka valus.

Vastas dr Sulev Haldre

Soovitan rääkida perearstiga, kes küsib lisaks teisi täpsustavaid küsimusi ja arutab Teiega, mida on mõistlik ja otstarbekas ette võtta.

Loe edasi

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Mure

Tere!
Mul on mure, nimelt, kui ma liigutan pead paremale või vasakule, siis käivad õrnad raginad pea alaosas. Mis see peaks tähendama?

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

ei peagi midagi tegema.Ja tähendust sellel ka ei ole. Need on lubisooladest tihenenud lihased mis nõnda nagisevad.

Loe edasi

Mure

Mul esineb juba üle kuu selline suruv tunne peas. Seda on väga raske kirjeldada. Nagu miski suruks aju kokku. Aju oleks tugeva surve all. Valu haistingut mul otseselt ei esine, aga väga tugev ebameeldivus ...

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,
arsti juurde võite ikka minna, saaksite mure ära kurta ja vaadatakse teid üle ka. Ega nohu pole olnud ?

Loe edasi

Mure

Miks Mul suhteliselt harva on kõrge vererõhk?
ykskord 160 ja mul Ninast jooksis verd ja peavalutas !

Vastas dr Sulev Haldre

Väga erinevad võimalikud põhjused.
Soovitan arstiga rääkida.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: