Mure 04.01.06 / Peavalu

Külastaja küsib:


Mul juhtus aasta tagasi õnnetus- nimelt ma kukkusin 2,5m kõrguselt koos redeliga.Ja ma ise arvan, et õnnelikult kuna peale sinikate ja muhkude ja mõne verevalumi olid kondid terved.See juhtus reedel ja esmaspäeval läksin ma perearsti juurde, probleemiks oli just peas olev suur muhk ja peavalu.Arst kirjutas mulle Tramadoli valu vastu ja see oli kõik.Tänaseks on suur muhk taandunud kuid alles on jäänud vasaku kõrva kohale (umbes 2 cm kõrvast kõrgemal) mügarik suurusega 3x2cm ja sellest mügarikust kiirgab aegajalt kaootiliselt valu nagu tuline jutt läbi pea paremale poole.Teinekord mitu korda päevas siis võib vahe olla nädal või paar isegi.Ei tea mida teha. Kui võimalus siis paluks head nõu. Tänan ette vastuse eest.

Arst vastas:

dr Toomas Toomsoo

Neuroloog

Arvan, et peatrauma siin otseseks peavalu põhjuseks ei ole, küll aga võis ta olla soodustav faktor. See mida Te tunnete seal kõrva taga vajaks aga arstlikku ülevaatust. See võib toimuda nii perearsti , neuroloogi või ka kirurgi poolt. Võib olla siis on võimalik Teile midagi täpsemalt öelda, võib olla tekib vajadus ka täpsustavate uuringute tegemise osas.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Selline mure,et väga tihti peanahk valutab?
Juukseid kammides on nahk valus,sõrmi läbi juuste libistades on ka valus.

Vastas dr Sulev Haldre

Soovitan rääkida perearstiga, kes küsib lisaks teisi täpsustavaid küsimusi ja arutab Teiega, mida on mõistlik ja otstarbekas ette võtta.

Loe edasi

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Mure

Tere!
Mul on mure, nimelt, kui ma liigutan pead paremale või vasakule, siis käivad õrnad raginad pea alaosas. Mis see peaks tähendama?

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

ei peagi midagi tegema.Ja tähendust sellel ka ei ole. Need on lubisooladest tihenenud lihased mis nõnda nagisevad.

Loe edasi

Mure

Mul esineb juba üle kuu selline suruv tunne peas. Seda on väga raske kirjeldada. Nagu miski suruks aju kokku. Aju oleks tugeva surve all. Valu haistingut mul otseselt ei esine, aga väga tugev ebameeldivus ...

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,
arsti juurde võite ikka minna, saaksite mure ära kurta ja vaadatakse teid üle ka. Ega nohu pole olnud ?

Loe edasi

Mure

Miks Mul suhteliselt harva on kõrge vererõhk?
ykskord 160 ja mul Ninast jooksis verd ja peavalutas !

Vastas dr Sulev Haldre

Väga erinevad võimalikud põhjused.
Soovitan arstiga rääkida.

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: