Pearinglus 09.10.04 / Peavalu

Külastaja küsib:

Mul on lapsest saati väga tihti peavalud, ainuke rohi, mida võib alati kodunt leida on valuaigisti.Arst väidab, et see pole migreen. Viimased 2-3 aastat käib mul väga tihti pea ringi, ma nagu vajuks ära ühele küljele.Arstid ei tea ,mis see on.Unustasin öelda , et peavalu on kord selline, et keegi taoks haamriga sulle pähe,kord nagu keegi lõikaks terava noaga.Kui ma tabletti võttan ja peale joon, siis hakkab väga kõvasti ajude kohal pulss lööma nagu keegi taoks täiest jõust.Mis see võiks olla?

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Peavalu kirjeldus sobiks migreenipeavalule. Samas on öeldud, et see ei ole nii. Kirja teel ei ole täpsemalt hinnata Teie kaebuste (pearinglus)iseloomu ja võimalikku põhjust.

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Peavalu

Mure

Tere!Mure selline,et on pearinglus just püsti seismisel.Arst ütleb,et ravimitest:Tarvitan Mirtazapini depreka raviks.Paluks abi!

Vastas dr Toomas Toomsoo

Tere,

nii see on, vahetage ravimit.

Loe edasi

Pearinglus

on juba nädal nõrk peavalu,mis rohkem nagu rõhub kõrvade tagant,samuti on juba neli päeva tugev pearinglus,eriti kui teha äkilisi liigutusi või kui heita pikali,käib voodi meeletult ringi nii,et süda läheb ...

Vastas dr Sulev Haldre

pearingluse kirjeldus viitab healoomulisele asendivertiigole. Korrektne diagnoosimine toimub arsti vastuvõtul.

Loe edasi

Pearinglus

Mul on viimase kuu aja jooksul sagedasti einenud
peringlemist pealaepealt.See esineb siis,kui tõusen
pikaliasendist ülesse,ka ööseti,kui keeran külge,voodi nagu pööraks ringi. Vahetevahel ...

Vastas dr Sulev Haldre

Kirjast lähtub, et pearinglus on suurem mure kui peavalu. Asendi muutmisel tekkib pearinglus viitab tasakaaluorgani kergele ärritatavusele. Soovitan külastada perearsti

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: