Kõrvus kohin 27.04.00 / Peavalu

Külastaja küsib:

minul kohisevad kõrvad,vahel vilisebja nagu undaks kõrvades vaheldumisi,mõnikord tugevamini eriti siis kui heidan magama.Vahel on samad nähud ka peas.Põhjust ma ei tea.

Arst vastas:

dr Sulev Haldre

Neuroloog

Kahjuks ei ole küsija kirjutanud midagi oma vererõhust või muudest tervise seisundit kirjeldavatest andmetest. Lähtudes ainult esitatud kaebustest, võib suure tõenäosusega väita, et tegemist ei ole progresseeruva kesknärvisüsteemi haigusega. Samas aga võivad nimetatud kaebused tingitud olla paljudest kehalistest probleemidest, või ka näiteks depressioonist. Sellepärast soovitan kokku leppida aeg arsti vastuvõtule ning vahetult arutada kõiki võimalikke terviseprobleeme.