Sõrmed - käed 30.03.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Viimased 1,5 nädalat olen märganud, et vahel öösel ärgates ja hommikuti rohkem viimased 2-3 sõrme ärgates on kõverad ja hellad, väsinud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui 2 viimast sõrme ka surevad ja on tuimad on tõenäoline käenärvi kompressioon küünarliigese all liigesekapslis magamisel küünarnukist kõverdatud käega. Aidata võib küünarliigese ortoos magamisel.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika