Lihasvalud ja pinged lihastes. 20.03.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valu parema reie ülaosas ,jalga põlvest kõverdatult tõstes on valus ja ei liigu samuti kui teine jalg.Füsioterap. määras harjutused lihaste tugevdamiseks (diagn. lühendajate pinge)ja soovitas võtta masaazi mida olen võtnud 5 nädalat igas nädalas korra.Thai massazis on väga valusad reielihased eest ja tagant, soovitati teha venitusi mida teengi. .Algul parem aga üle ei lähe.Ma ei tea mida teha,see kestab juba kuid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kahtlus on puusaliigese probleemile. Tuleks teha Rö. pilt puusaliigestest ja ortopeedi konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika