Röntkeni vastus 25.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere sooviks teada mida see täpsemalt tähendab:Järeldus: Rö-graafia lumbaalid 2-s
Osteochondrosis i/v L5/S1

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on viimaste nimmelülide vahelise diski kahjustusest tingitud muutustega nimmelülide kehades. Leid viitab võimalikule diski nihkumisest tingitud jalanärvi juure pitsumisele mis ongi vaevuste põhjuseks. Soovitan neuroloogi vastuvõttu.

Dr. Ain Pajos
Tel. 6748591
Neurodiagnostika