Kaelavalud ja asendimuutusest pearinglus 25.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul oli nooruses kaelatrauma seoses kukkumisega suusatamisel.
Viimased 10.a esineb perioodilist pearinglust seoses asendimuutusega, kestab kuskil kuu aega.Nüüd on kestnud juba kaks kuud ja lisandunud on kaela-ja turjavalu. Masaaži teen ja ka harjutusi, mis saadud füsioterapeudilt. 2023 tehtud röntken - discopathia C4 x7>C6-7 , osteoarthrosis def unco-vert C5-7, spondyloosteoartrosis def C2-7. Kas olukord on väga halb ja mida saaksin veel teha. Saan loomulikult aru,et vanus jne.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pearinglushood seoses asendimuutmisega ei ole tõenäoliselt seoses muutustega kaelalülides. Tegemist võib olla sisekõrvas oleva tasakaaluorgani häirega. Vajalik on neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika
Tel. 6748591