Tervisetõend 08.02.24 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Tehtud EEG uuring, kas sellise tulemuse puhul väljastataks tervisetõend B katekooria juhilubade jaoks? Viimane hoog oli 2020a. Ravimeid ei ole alates 2021 tarvitanud kuna soovisin sünnitada elujõulise lapse.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõendeid ei väljastata ainult uuringu alusel. Juhilubade tõendi mitteväljastamiseks on vaja epilepsia diagnoosi ja kliiniliste hoogude esinemist viimase 1 aasta jooksul.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika