autojuhi tervisetõend 05.02.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 33-aastane terve mees. Soovin uuendada autojuhi tervisetõendit, kuid perearst ei väljasta seda väitega, et ühel korral kirjutas kiirabiõde mu dokumentidesse krambihoo korral, et on epilepsiakahtlus. Perearst ei oska kuhugi edasi suunata, et seda kahtlust välistada ja asja uurida. Kas oskate soovitada, kuhu ja kelle poole pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule kes suunab ka uuringutele.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostike