Sarnaluu kompleksmurd 21.11.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Kuu tagasi kukkudes-sarnaluu nihkega (4-8 mm)kompleksmurd(sh. temporaalluu ja ülalõualuu).Näo-lõualuu kirurgile vastuvõtt jaanuaris.Näol kukkumisest alates tuimus,surinad,valutab kergelt ja külamkartlikus infraorbitaalse närvi piirdealas,kerge turse ka.Küsimus teile,kas oleks näidustatud magnetravi kudede kiiremaks taastumiseks või ei maksaks seda kohta ärritada ja lihtsalt oodata,kas taastub siis või ka mitte.Ja kas saan ise end millegagi aidata kiiremini paraneda.Aitäh :-) !

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Õigem oleks mitte ärritada kolmiknärvi haru ja oodata turse vähenemist ja spetsialisti läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika