Mure sõrmega 23.10.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere küsimus selline kui parema käe rusikasse panen ja uuesti avan siis keskmine sõrm jääb teistest maha ja ei avane koos teistega nagu jääks kinni kui pingutad sõrme avama siis käib plõks ja siis avaneb ka sõrm valu pole mis võiks seda põhjustada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt on tegemist labakäes asuva sõrme painutaja kõõluse tupe kroonilise põletikuga (tavaliselt ülekoormusest). Tegeleb ortopeed või käekirurg.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika