Krooniline nimmepiirkonna valu, jalas surinad ja valu 22.08.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida ette võtta süveneva seljavaluga, kui lisandunud on surinad, tõmblused paremas jalalabas, valu sääremarjas?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Et anda head nõu on vaja teada põhjust. Võimalik on nimmelülidevahelise diski probleem. Alustage rö. piltidest nimmelülidest ja siis neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika