keha liikumine rahulolekus ja vereringehäired 17.04.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Probleem siis selline et rahulolekus ja istudes tunnen kuidas keha ja pea liigub ja õõtsub edasi -tagasi. Mõnikord isegi päris tugevalt kui ei liiguta ja olen rahulik. See on rohkem süvenenud aastatega. Kas peaksin midagi ette võtma, uuringutele minema või milles üldse asi võib olla?

Teine mure on vereringehäiretega. See algas päris varakult lapseeas 7 aastaselt. Järsku läheb silme aast mustaks ja peas hakkas sumisema,reaalmaailmast oleks nagu 2-5 sekundit eemaldunud. Siis läheb see jälle kiiresti üle, kuid minestanud ei ole veel. Nüüd aastatega olen tähele pannud et seda esineb ka peale sööki aga mõnikord tuleb juhuslikult, mida enam tähele ei panegi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ilmselt tuleks uuesti korrata EEG uuring ja seejärel minna neuroloogi vastuvõtule.

Tel 6 748 591
Dr. Ain Pajos