Meningiidi kahtlus 03.06.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, 5 päeva tagasi algas kerge peavalu ette kummardudes ja veider surve tunne peakoobastes justkui nagu oleks nohu, aga nohu pole. Pole ka köha, ega ka lümfisõlmed paistes. Valu algas surve valuga ühelt poolt pead. Enesetunne on selline nagu oleks kuskil põletik, aga palvik puudub. Olen bakteriaalset angiini ilma põletikuta põdenud, sellepärast on tunne tuttav.
Viimased kaks päeva on süvenenud väsimus ja lisandunud selja kaela piirkonnas kaela valu. Palavikku pole. Kas peaksin pöörduma arstile või
kodus jälgima?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui peavalu on süvenenud ja tekkinud on ka iiveldus, oksendamina ja palavik, tuleks minna EMOsse. Kui seisund endine või parem helistage perearstile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika