Alaselja valu vasakul pool 17.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käisin paar päeva ringi Norra mägedes ja kolmandal päeval hakkas selg valutama. Kõige hullem on istukil asendist püsti tõustes - enda sirgu ajamisel, igasugune asendi muutmine on valus, eriti pikali olles, aga kui asend on sisse võetud, annab järgi. kõndimisel ei anna tundagi eriti. Mida peaksin sellega tegema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks vältida mõni päev haiget tegevaid liigutusi, vajadusel valuvaigisti.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika