Nõrkus, peavalus, väsimus ja halb enesetunne peale tugevat paanikahoogu 25.11.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
Mul oli 22.11.2021 tagasi tugev paanikahoog, mille tõttu ma pidin endale kiirabi kutsuma. Mulle kirjutati välja diazepam ning suunati psühhiaatri juurde. Nüüd on mul tekkinud suur nõrkus, väsimus, peavalu ja halb enesetunne, millele on ka lisandunud söömishäired. Mul on kahtlusi, et mul võib olla tekkinud sisemine verejooks, kuna tunnen vahel vere maitset suus. Kas ma peaks minema kontrolli või üldse midagi tegema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiksid rääkida asjast perearstiga.

Neurodiagnostika
Dr. Ain Pajos