Valusähvatus kannas kummardamisel 03.04.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere,
paluksin Teie arvamust- millega võib tegemist olla: viimase kuuu aja jooksul tekkinud ja sagenenud valu ( nagu valusähvatus) vasaku jala kannas keha alla kummardamisel ( Pilatese treeningul kodus koriatamisel), mõni kord ka jala välja sirutamisel.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla vigastatud kannakõõluse valuga, või närvivaluga mis kiirgub kummardamisel seljast jalga (diskiprolaps). Vajalik on neuroloogiline või ortopeediline läbivaatus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika