Kannakõõluse valulukkus 09.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Muret teeb kannakõõluse valulukkus. Valu on just siis kui jalalaba enda poole tõmmata, venitades sâäremarja. Kannakõõluse alumises osas on selline tunne nagu katkeks niidid seal ja nagu nõelaga torkaks. Valu on kestnud 2 nädalat. Turset ega punetust ei ole, katsudes ka valus pole, samuti kõndides mitte. Peale olen määrinud Olfen geeli, kuid mingit muutust ei ole. Traumat samuti pole olnud. Olen hakanud mõtlema, et äkki pole asi üldse kannakõõluses endas. Kas võib asi olla näiteks seljas üldse, et see on närvivalu seljast?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu on vaid labajalga sikutades ja selja ega puusavalu ei ole, on võimalik kannakõõluseprobleem. Sellega tegelevad ortopeedid. Saatke kiri neile.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika