Komistamine, asjad ei püsi käes, pearinglus 25.01.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen hakanud komistades kukkuma. Nagu üks jalg jääks teise taha kuidagi, keerab jalalaba ette. Astudes ei tule nagu teine jalg järgi, lööb krampi või kinni. Põlved on kanged, ei saa kükki ega püsti, treppidest käimine vaevaline. Esineb tasakaaluhäireid, pearinglust. Ühel korral kõhuli nina katki, siis külili käe peale, olen astunud trepiastmest mööda, komistanud vaiba ääre taha. Püüan olla nüüd väga ettevaatlik, sättin jalg jala ette aga juba täitsa kardan liikuda. Olen need pearinglused ja tasakaaluhäired ajanud üleminekueale. Günekoloog ei oska selle kohta midagi öelda, tarvitan looduslikke tablette vaevuste leevendamiseks. Kas on asi peas või põlveliigestes?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika