Operatiivse ravi vajadus 16.01.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kas on vaja operatiivset ravi(opereerida)MRT vastus lisatud failina.Neurokirurgi juurde ei pääse,kolme kuu ajad reserveeritud nii Tallinnas kui ka Tartus.Ise Tartu inimene.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildi kirjelduse järgi võib jalavalu põhjuseks olla 4 ja 5 nimmelülidevahelise diski nihkumine, mis aga ei ole suur. Ohu märk on parema labajala nõrkus, mis 4 nädalat. Otsustav võimaliku operatsioonivajaduse üle on neuroloogiline läbivaatus neuroloogi või neurokirurgi poolt. Soovitan pöörduda Kliinikumi EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika.