Mittespetsiifiline leid peas 15.12.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mõni kuu tagasi tekkisid peavalud , sellega koos valu silmas ning vähene pearinglus, eriti kui olen tööl. Valu algas paremast silmast ning siis otsaees, vahel külgedel ja pealael. Selline tunne nagu rõhk oleks suur. ( Silmarõhk kontrollitud) Käisin magnettomograafias, vastus tuli et mittespetsiifiline leid vasakul poolel, ovaalne 7mm. Minu küsimus, kas see võib viidata ajukasvajale, imepisikesele? Kas pildilt oleks näha kui tegemist oleks mingisuguste siirdetega vms? Minu töö ( kui ka eelnev aasta) on olnud äärmiselt, äärmiselt pingeline, kas võib olla et need nähud on sellest või siiski leiust peas..

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Mittespetsiifiline leid tähendab et ainult pildi järgi mingeid järeldusi teha ei saa.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika