kõrvade kohin ja peavalu 17.05.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tugev kõrvade kohin umbes aasta. Tehtud MRT(vist on selline nimi) peast. Leid mittespetsiifiline, mingisugused 1 cm suurused kolded. Tehtud ka seljaüdi proov 25.03 Mustamäel kiirabihaiglas, kust mitte midagi ei leitud. Peale seljaüdi proovi võtmist olid meeletud peavalud, mis nagu ei läinudki üle. Pea valutab, eriti paremas meelekohas, valu ja röhumine kummardamisel, aevastamisel. Kuulmisel hakkab hääl nagu kaikuma, lainetama Valuvaigistid ei
aita. Enne seda analüüsi andmist pole mul sellisei peavalusid kunagi olnud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tulge vastuvõtule
Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos