Peanahk kisub mõlemalt poolt,nagu survetunne 11.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Tarvitan kuskil poolteist kuud juba vererõhuravimeid,vahepeal sai need vahetatud.Nüüd kasutan Nebilet 5mg.Terve tabletiga läks rõhk liiga alla,nüüd võtan neljandat päeva pool.Tean,et vererõhutõusuga tavaliselt hakkab kiskuma.Mul nüüd vererõhk madal ja vahetevahel hakkab peanahk kiskuma,surumistunne.Kasutan ka muidu Alventa 5mg.Mis see võiks olla,kas peaks muretsema?Lähipäevil külastan ka neuroloogi.

Lugupidamisega

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vaevalt, et tegemist on ravimi kõrvalmõjuga. Pigem on põhjuseks kaelalihaste pingeseisund mida soodustab ärevus.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika