peanahk kisub..surub jne 25.01.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere ,olen 21 aastane ,ning mul on probleem sellega ,et mul peanahk nagu kisuks/rôhuks nii kuskil 30 korda päevas ,kui käega ülepea tômban on jälle k6ik nagu kôkorras/paigas...lisaks vaevumärgatavad valud erinevates pea osades....lisaks on mul probleem hammastega ,kas see v6ib tulla sellest ,vôi siis millestgi muust?

ettetänades Margus

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Sepst hammaste probleemidega tõenäoliselt ei ole, küll aga närvisüsteemi stressiseisundiga.

Dr. Ain Pajos