Valud ja krambid 28.09.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,olen väga mures ,mul on juba 2 aastat sellised sümptomid et mõlemas küljes ja kõhus tekivad valud ja krambid,vahel nii tugevad et olen ka minestanud,samal ajal kogu keha kattub külma higiga ja pea hakkama valutama ning ringi käima,alguses oli selline seisund paar korda kuus ,siis paar korda nädalas ja nüüd pool aastat juba iga päev.Olen paljude krooniliste haigustega ja tarvitan palju ravimeid juba 10 aastat,kuid sellist seisundit enne ei ole olnud,lisaks sellele tunnen kõhus raskustunnet ,seedimine on korrast ära ja väljaheite sees on verd.Lisaks sellele on seljavalud ja liikumine on piiratud ning parema jala tuimus,põen selliseid haigusi-südamekahjustusega hüpertoonia tõbi,insuliini sõltumatu suhkrutõbi,segatüüpi astma,krooniline obstruktiivne kopsuhaigus,radikulopaatia,ateroskleroosi,atoopiline dermatiit,gastriit e.duodeniit,maksasteatoos,kilpnäärme alatalitus,kõrge kolesterool,täpsustamata aneemia,depressiooniga ärevushäire.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Krampide põhjuseid on palju, üks nendest ka maksapuudulikkus, mis tekitab E vitamiini puudulikkuse. Kui ka analüüsid näitavad Evit. vähesust, soovitan tarvitada Vit. E 200 mgx3 igapäevaselt.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika