Krooniline ajukoe isheemiline kahjustus 27.09.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Lugesin 2.aasta taguseid mrt uuringu vastuseid ja leidsin et seal kirjas, et tegemist kroonilise isheemilise ajukoe kahjustusega ja lokaalselt ajukoe atroofiat,aga keegi sellest mulle midagi räàkinud pole, tahaks teada millega on tegemist.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Seda saab öelda peale tutvumist kaebustega, MRT uuringuga ja läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika