Foolhape 24.04.18 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kas tohib kasutada foolhapet , kui inimesel on olnud healoomuline peaajukasvaja? Kas see soodustab ajukoe taastumist või võib selle tarbimine mõjuda hoopis negatiivselt?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Foolhape on oluline koerakkudele mis paljunevad kiiresti nagu pahaloomulise kasvaja korral. Seetõttu selle tarvitamine eeldab täpset diagnoosi histoloogilise leiu alusel.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika