Valu rinnas 24.08.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Selline küsimus, millega võib olla seotud valu rinna keskel, mis kiirgub selga kuid ainult jõusaali treeningu ajal?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist ilmselt roietevahelise närvi ärritusest tingitud valuga, mille põhjuseks muutused rinnalülidevahelises diskis või fasettliigestes. Aitab tavaliselt ägenemise korral manuaalteraapia ja õrahoidev on regulaarne võimlemine.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika