Torkavad valus rinnas 09.03.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Viimasel kuul on tulnud vasaku rinna alla selline krambi moodi (torkav) valu, et sissehingamisel on valus. Valu kaob paari minutiga. Tavaliselt tekib selline valu kui olen lamavas asendis ja külje peal. Mingeid “tükke” ei tunne rinnas vms aga vasaku roide peal on selline väike muna, mida tunnen kui olen nt kõhuli. EKG tehtud, oli korras. Olen veidi mures, kas võib midagi hullu olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja järgi on raske midagi ennustada. Kas perearsti läbivaatust selgitust ei toonud?

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika