MRT uuring parema abaluu all olevate valude ja pistete tõttu 23.06.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

milline MRT uurin sobiks mulle, kui mul on parema abaluu all ja peal närvivalude moodi valud, et vaadata kas on diski nihkumist vm ? Abi on vaid Ibumetinist ja Diclacist, kuid mõju möödudes on närvitorked ja aegajalt ka valu, ikka tagasi, oleneb asendist ja kui olen jahedamas olnud jmt.

Kas see MRT näitab ära mis vaja:
"Lülisamba-uuring (kaelaosa, rinnaosa, nimmeosa – üks piirkond, üks uuring), miline neist ?

Soovin seetõttu, et mul ei anna rahu, miks midagi ei muutu. Kõik sümptomid tulevad muudkui tagasi.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõige olulisem on neuroloogi läbivaatus kes vajadusel saadab lisauuringule. MRT uuring abaluualuse valu korral ei pruugi põhjust näidata.

Dr.Ain Pajos
Neurodiagnostika