Mida teha kui selgroog on jalanärvi peal juba pea 25 aastat ja artst keeldub 03.05.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mida teha kui selgroog on jalanärvi peal 25 aastat ning elu on välja kannatamatu. Ma ei soovi enam elada.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui jalavalu on talumatu, võib aidata operatsioon kus surve põhjustaja närvile eemaldatakse. Taotlege neurokirurgi konsultatsiooni.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika